
Колодки гальмівні (передні) Ford Fiesta 95-10/Fusion/Ka 02-12/Puma/Mazda 121 96-03/Mazda 2 03-07, Meyle 025 236 0418
1 067,93 ₴
- В наявності
- Код: 025 236 0418
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Ford Fiesta 95-10/Fusion/Ka 02-12/Puma/Mazda 121 96-03/Mazda 2 03-07, Meyle 025 236 0418. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 236 0418
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 236 0418 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — COURIER фургон (J5_, J3_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 60 л.с. | 1996–н.в. |
| FORD — COURIER фургон (JV_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| D 1.8 60 л.с. | 1998–н.в. |
| TD 1.8 75 л.с. | 2000–н.в. |
| FORD — FIESTA IV (JA_, JB_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 i 65 л.с. | 1999–2002 |
| 1.25 i 16V 75 л.с. | 1995–2002 |
| 1.3 i 50 л.с. | 1995–2002 |
| 1.3 i 60 л.с. | 1995–2002 |
| 1.4 i 16V 90 л.с. | 1996–2002 |
| 1.6 16V Sport 103 л.с. | 2000–2002 |
| 1.8 D 60 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 DI 75 л.с. | 2000–2002 |
| FORD — FIESTA V (JH_, JD_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 16V 75 л.с. | 2002–2008 |
| 1.25 16V 70 л.с. | 2003–2008 |
| 1.3 60 л.с. | 2001–2008 |
| 1.3 69 л.с. | 2001–2008 |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2001–2008 |
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2001–2008 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 2001–2008 |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2004–2008 |
| FORD — FIESTA Van (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 69 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2003–н.в. |
| FORD — FUSION (JU_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 75 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.3 60 л.с. | 2002–2005 |
| 1.4 80 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 LPG 80 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2004–н.в. |
| FORD — KA (RB_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 95 л.с. | 2003–2008 |
| FORD — PUMA (EC_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 90 л.с. | 1997–2000 |
| 1.6 16V 103 л.с. | 2000–2002 |
| 1.7 16V 125 л.с. | 1997–2002 |
| ST 160 160 л.с. | 1999–2002 |
| FORD — STREET KA (RL2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 95 л.с. | 2003–2005 |
| MAZDA — 121 III (JASM, JBSM) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 75 л.с. | 1996–2003 |
| 1.3 50 л.с. | 1996–2003 |
| 1.3 60 л.с. | 1996–2003 |
| 1.8 D 60 л.с. | 1996–2003 |
| MAZDA — 2 (DY) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 75 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 80 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 CD 68 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 236 0418 |
| Кросс-номери | 1 101 462, 1 101 463, 1 101 464, 1 128 463, 1 145 299, 1 206 064, 1 236 880, 1 521 328, 1 783 839, 1 911 169, 1050133, 13046071422N-SET-MS, 13046071422N-SET-MSP, 1563600310, 16401, 19-0619, 1E07-33-23Z, 1E073323ZA, 1E073323ZB, 1E10-33-23Z, 222557 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 150.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 151.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 61 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 58.2 мм |
| Товщина | 18.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Puma, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 61 |
| Висота 2 [мм] | 58,2 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 18,8 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина 1 [мм] | 150,1 |
| Ширина 2 [мм] | 151,3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 067,93 ₴




