
Колодки гальмівні (задні) VW Crafter 16-/Amarok 11-/Man TGE 16-, Meyle 025 228 0219/PD
2 539,94 ₴
- В наявності
- Код: 025 228 0219/PD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) VW Crafter 16-/Amarok 11-/Man TGE 16-, Meyle 025 228 0219/PD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 228 0219/PD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 228 0219/PD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BiTDI 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 BiTDI 4motion 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TSI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TDI 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 204 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 224 л.с. | 2016–н.в. |
| VW — CRAFTER c бортовой платформой/ходовая часть (SZ_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 109 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 122 л.с. | 2017–н.в. |
| VW — CRAFTER Автобус (SYI, SYJ) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2017–н.в. |
| VW — CRAFTER Фургон (SY_, SX_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 109 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 122 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 228 0219/PD |
| Кросс-номери | 07.35.322, 1170905, 142301, 16985, 19-3872, 2247153, 22802.190.2, 2280201, 2H6 698 451, 2H6 698 451 A, 2H6698451, 2H6698451A, 2N0 698 451, 2N0698451, 33 10 2612, 35259, 402B1408, 55022247153, 6076, 6076HPS, 65.50820.6005, 65.50820-6002, 704-50021 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 141.5 мм |
| Висота | 65 мм |
| Товщина | 19.1 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Amarok, Crafter |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 141,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Висота [мм] | 65 |
| Товщина (мм) | 19,1 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Якість | PREMIUM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 539,94 ₴




