
Фільтр повітряний MB E-class (W210) 95-02, Meyle 012 094 0007
372,84 ₴
- Немає в наявності
- Код: 012 094 0007
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний MB E-class (W210) 95-02, Meyle 012 094 0007. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
012 094 0007
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
012 094 0007 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — CL-CLASS купе (C140) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| S 500 (140.070) 320 л.с. | 1992–1999 |
| SEC/CL 420 (140.063) 279 л.с. | 1994–1999 |
| MERCEDES-BENZ — CLK (C208) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 55 AMG (208.374) 347 л.с. | 1999–2002 |
| MERCEDES-BENZ — CLK кабрио (A208) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 55 AMG (208.474) 347 л.с. | 2000–2002 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W124) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 420 (124.034) 279 л.с. | 1993–1995 |
| E 500 (124.036) 320 л.с. | 1993–1995 |
| E 60 AMG (124.036) 381 л.с. | 1994–1995 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W210) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 50 AMG (210.072) 347 л.с. | 1996–1997 |
| MERCEDES-BENZ — S-CLASS (W140) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 400 SE,SEL/S420 (140.042, 140.043) 286 л.с. | 1991–1998 |
| 500 SE,SEL (140.050, 140.051) 326 л.с. | 1991–1998 |
| 500 SEL (140.050, 140.051) 320 л.с. | 1993–1998 |
| S 420 (140.042) 279 л.с. | 1993–1998 |
| MERCEDES-BENZ — SL (R129) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 500 (129.067) 320 л.с. | 1992–2001 |
| 500 SL (129.066) 326 л.с. | 1989–1992 |
| MERCEDES-BENZ — седан (W124) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 400 E 4.2 (124.034) 279 л.с. | 1992–1993 |
| 500 E (124.036) 326 л.с. | 1991–1993 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 012 094 0007 |
| Кросс-номери | 003 094 61 04, 02.14.185, 26-2456, 400 315, 50013083, 60939, 71-01589-SX, 8A0334, A 003 094 61 04, AP 010/2, BSG 60-135-029, C 33 102, DP1110.10.0307, E171L, EAF363, HP 2112, LA-1235, LX 348, LX 348, SB 562, SKAF-0060340, V30-0827, WA6580, WG1018222 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 156 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, 124, SL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 46 |
| Довжина [мм] | 330 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 156 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 372,84 ₴



