
Сайлентблок важеля (переднього) Audi A4/A5 15-, Meyle 100 610 0050
417,77 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100 610 0050
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього) Audi A4/A5 15-, Meyle 100 610 0050. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100 610 0050
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100 610 0050 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8W2, 8WC, B9) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TDI quattro 163 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 30 TDI 122 л.с. | 2016–2019 |
| 35 TDI 150 л.с. | 2015–2019 |
| 40 TDI 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 40 TDI Mild Hybrid quattro 204 л.с. | 2020–н.в. |
| 40 TDI quattro 190 л.с. | 2015–н.в. |
| S4 quattro 354 л.с. | 2016–2019 |
| AUDI — A4 Allroad (8WH, 8WJ, B9) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI quattro | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 136 л.с. | 2016–2018 |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TDI quattro 163 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TFSI quattro | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 249 л.с. | 2016–2019 |
| 3.0 TDI quattro | 2016–н.в. |
| 40 TDI quattro 190 л.с. | 2020–н.в. |
| AUDI — A4 Avant (8W5, 8WD, B9) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TDI quattro 163 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 249 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TFSI 252 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 30 TDI 122 л.с. | 2018–2019 |
| 35 TDI 150 л.с. | 2018–2019 |
| 40 TDI 190 л.с. | 2018–2019 |
| 40 TDI quattro 190 л.с. | 2018–2020 |
| AUDI — A5 (F53, F5P) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI 252 л.с. | 2016–2020 |
| 2.0 TFSI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI Mild Hybrid quattro 252 л.с. | 2017–2020 |
| 2.0 TFSI quattro 249 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 252 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 TDI 218 л.с. | 2016–2018 |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2016–2018 |
| 35 TDI 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 40 TDI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 40 TDI quattro 190 л.с. | 2016–н.в. |
| RS5 quattro 450 л.с. | 2017–н.в. |
| S5 quattro 354 л.с. | 2016–н.в. |
| AUDI — A5 Кабриолет (F57, F5E) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 252 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2016–2018 |
| 30 TDI MILD HYBRID 136 л.с. | 2018–2019 |
| S5 quattro 354 л.с. | 2017–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 100 610 0050 |
| Кросс-номери | 017-00646, 106424, 1100092, 1216372, 1317, 174832, 177335, 21346, 271820, 28165AP, 30 10 6424, 33 10 4048, 37-25933, 38AU0400, 410584, 4N0 407 515, 52089608, 57-11285, 58803, 634 445, 70431, 760640, 837640, 8W0 407 515, 8W0 407 515, BU0117, DSS1963 |
| Стан | Новий |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Діаметр зовнішній | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A8, A4, A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 10 |
| Висота [мм] | 50 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Зовнішній діаметр [мм] | 46 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 417,77 ₴


