
Колодки гальмівні (задні) Opel Combo 01- (з датчиком), Meyle 025 234 1715/PD
1 148,70 ₴
- В наявності
- Код: 025 234 1715/PD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Opel Combo 01- (з датчиком), Meyle 025 234 1715/PD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 234 1715/PD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 234 1715/PD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA G Наклонная задняя часть (F48_, F08_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V 65 л.с. | 1998–2000 |
| 1.2 16V 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.4 90 л.с. | 2007–2009 |
| 1.4 16V 90 л.с. | 1998–2005 |
| 1.6 75 л.с. | 1998–2000 |
| 1.6 84 л.с. | 2000–2005 |
| OPEL — ASTRA H (L48) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2004–2004 |
| 1.4 LPG 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 16V 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 Turbo 170 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 Turbo 200 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 Turbo 240 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ASTRA H GTC (L08) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTi 101 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 CDTi 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 101 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 CDTi 16V 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 Turbo 170 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 Turbo 200 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 Turbo 240 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ZAFIRA B (A05) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 115 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CNG 94 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 CNG Turbo 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 FlexFuel (M75) 116 л.с. | 2008–2012 |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 120 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 200 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 241 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 150 л.с. | 2005–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 234 1715/PD |
| Кросс-номери | 025 234 1715/PD, 025 234 1715/W, 1050050, 1083-0130, 116153, 1170004, 1170812, 16 05 086, 16 05 086, 16 05 122, 16 05 122, 16 05 128, 16 05 128, 16 05 233, 16 05 625, 16 05 625, 16 05 967, 16 05 967, 16 05 995, 16 05 995, 16512, 206 839, 223625, 2341703 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 95.5 мм |
| Висота | 42.5 мм |
| Товщина | 15.2 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Opel, Kia |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira, Pro Ceed, Ceed, Meriva, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 42,5 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Якість | PREMIUM |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина (мм) | 15,2 |
| Гальмівне встановлення | TRW |
| Ширина [мм] | 95,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 148,70 ₴






