
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Opel Astra H 04-, Meyle 614 610 0001/HD
682,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: 614 610 0001/HD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Opel Astra H 04-, Meyle 614 610 0001/HD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
614 610 0001/HD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
614 610 0001/HD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA H (L48) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2004–2004 |
| 1.4 LPG 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 Turbo 170 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 Turbo 200 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 Turbo 240 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 16V 120 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — ASTRA H Van (L70) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoTec (L70) 116 л.с. | 2006–2010 |
| 1.6 EcoTec (L70) 103 л.с. | 2004–2004 |
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 16V 120 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — ASTRA H универсал (L35) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 LPG 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 LPG 116 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 Turbo 170 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 Turbo 200 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 16V 120 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — MERIVA B (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CDTI (75) 110 л.с. | 2014–2017 |
| 1.4 100 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 LPG 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CDTi 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 CDTI 95 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 131 л.с. | 2010–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 614 610 0001/HD |
| Кросс-номери | 03 52 324, 03 52 324, 1848, 206 973, 2256097, 235654, 23762, 24439582, 24439582, 251T0456, 270667, 3 52 324, 3 52 324, 38OP2000, 40 92 3762, 410989, 52002208, 70551, 80470, 809637, AWS2260, BSG 65-700-052, C8534, CRB3027, F8-7946, LVSK974, R59007 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Astra, Meriva, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Висота [мм] | 60 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Зовнішній діаметр [мм] | 46 |
| Сторона встановлення | ззаду |
| необхідна кількість | 2 |
| з екологічним знаком якості | Кліматично нейтральний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 682,06 ₴





