
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Outlander/Lancer 01- (Akebono), Meyle 025 240 1416/PD
1 075,56 ₴
- Готово до відправки
- Код: 025 240 1416/PD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Outlander/Lancer 01- (Akebono), Meyle 025 240 1416/PD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 240 1416/PD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 240 1416/PD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHRYSLER — CIRRUS (JS) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2007–2010 |
| 2.0 VVT 156 л.с. | 2007–2010 |
| 2.4 VVT 170 л.с. | 2007–2010 |
| DODGE — AVENGER (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 156 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 175 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.7 186 л.с. | 2007–н.в. |
| DODGE — CALIBER (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 156 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRD 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 AWD 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 Turbo 295 л.с. | 2007–н.в. |
| JEEP — COMPASS (MK49) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 156 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRD 4x4 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRD 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 CRD 4x4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 CRD 4x4 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2006–н.в. |
| JEEP — PATRIOT (MK74) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 CRD 4x4 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 CRD 4x4 163 л.с. | 2011–н.в. |
| MITSUBISHI — AIRTREK I (CU_W) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4WD (CU5W) 162 л.с. | 2003–2007 |
| 2.0 (CU2W) 136 л.с. | 2003–2006 |
| 2.0 4WD 241 л.с. | 2002–2006 |
| 2.0 4WD (CU2W) 136 л.с. | 2003–2006 |
| 2.0 Turbo 4WD (CU2W) 201 л.с. | 2004–2006 |
| 2.4 4WD (CU5W) 160 л.с. | 2003–2006 |
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CS_A, CT0) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 82 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 (CS3A) 98 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 (CS9A) 135 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 i 154 л.с. | 2007–н.в. |
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CY/Z_A) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 Bifuel 109 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 Bifuel 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D (CY9A) 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 147 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 DI-D 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 i 154 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 i 4WD 154 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 i Ralliart 4WD (CY4A) 241 л.с. | 2008–н.в. |
| MITSUBISHI — GALANT FORTIS SPORTBACK (CX_A) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 Bifuel 109 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 (CX3A) 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 Bifuel 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D (CX9A) 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 Flex 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 DI-D 140 л.с. | 2008–н.в. |
| MITSUBISHI — LANCER Kombi (CS_W) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 98 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 135 л.с. | 2003–2007 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 240 1416/PD |
| Кросс-номери | 1062 002B-SX, 1083-4105, 1170306, 16774, 19-2109, 223027, 2401401, 2AMV4271AA, 322506, 37384, 402B0106, 4605A336, 4605A337, 4605A479, 4605A493, 4605A558, 5005-1839, 5191271AA, 5191271AA, 5191271AB, 5191271AB, 5191271AB, 5191271AC, 5191271AC, 5191271AC |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 85.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 105.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 40.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 35.7 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Compass, Lancer, Caliber, Avenger, Outlander, Sebring, Patriot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 40,1 |
| Висота 2 [мм] | 35,7 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Якість | PREMIUM |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина (мм) | 16 |
| Гальмівне встановлення | Akebono |
| Ширина 1 [мм] | 85,5 |
| Ширина 2 [мм] | 105,9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 075,56 ₴






