
Радіатор охолодження Opel Astra/Zafira 1.4-1.8 09-, NRF 53155
4 071,53 ₴
- В наявності
- Код: 53155
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Opel Astra/Zafira 1.4-1.8 09-, NRF 53155. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53155
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53155 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — CRUZE (J300) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 101 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 113 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 124 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 141 л.с. | 2009–н.в. |
| CHEVROLET — CRUZE Station Wagon (J308) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 101 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 124 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 141 л.с. | 2012–н.в. |
| CHEVROLET — CRUZE Наклонная задняя часть (J305) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 101 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 124 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 141 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 LPG 141 л.с. | 2011–н.в. |
| CHEVROLET — ORLANDO (J309) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 141 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — ASTRA GTC J (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 101 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — ASTRA J (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 87 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 100 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 115 л.с. | 2009–н.в. |
| OPEL — ASTRA J Sports Tourer (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2010–н.в. |
| OPEL — ASTRA J седан (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 101 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2012–н.в. |
| OPEL — ZAFIRA B (A05) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 120 л.с. | 2013–н.в. |
| OPEL — ZAFIRA C (P12) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53155 |
| Кросс-номери | 0131.3030, 037-017-0077, 10-26032-SX, 105444, 121.154, 121.154/A, 1300299, 13267650, 13281773, 13281773, 13281773, 150088N, 1551742, 1740-3305, 3351-1017, 3351-1018, 34846, 349200, 350213206200, 37002484, 39074662, 630727, 701594, 7705087, AC230051 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 580 мм |
| Ширина ядра радіатора | 382 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Orlando, Astra, Cruze, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 580 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з отвором для датчика |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 382 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 071,53 ₴







