
Радіатор кондиціонера Mitsubishi L200/Pajero Sport 15-, NRF 350502
7 000,53 ₴
- В наявності
- Код: 350502
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Mitsubishi L200/Pajero Sport 15-, NRF 350502. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350502
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350502 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — L 200 (KJ_, KK_, KL_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 DI-D (KJ0T) 154 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.4 DI-D 4WD (KJ0T) 154 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.4 DI-D 4WD (KL1T) 181 л.с. | 2014–н.в. |
| MITSUBISHI — PAJERO SPORT III (KS_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 DI-D 4x4 (KS1W) 181 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350502 |
| Кросс-номери | 350502, 6000607000 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 510 мм |
| Ширина ядра радіатора | 504 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero Sport, Fullback |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 000,53 ₴



