Радіатор охолодження Mazda 6 2.0D 02-, NRF 53383. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53383
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53383 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 6 (GG) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DI 136 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 121 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 143 л.с. | 2005–2007 |
| MAZDA — 6 Hatchback (GG) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DI 121 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 136 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 143 л.с. | 2005–2007 |
| MAZDA — 6 Station Wagon (GY) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DI 121 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 136 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 143 л.с. | 2005–2007 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53383 |
| Кросс-номери | 0127.3049, 103442, 110032N, 117.062, 1740-0562, 27002164, 347920, 62466A, 720-1006, 734410, 8562504, AC283188, CR 1021 000S, DCM2253, DRM44011, M-0160290, MZ049R005, MZ2164, R12492, RDA273049, RDA273049, RDA273049, RF5C15200, RF5C15200A, RF5C15200B |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 738 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 738 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 378 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 258,63 ₴







