
Радіатор охолодження Hyundai Getz 1.3-1.4 02-10, NRF 53173
3 551,89 ₴
- В наявності
- Код: 53173
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Hyundai Getz 1.3-1.4 02-10, NRF 53173. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53173
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53173 (NRF)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53173 |
| Кросс-номери | 253101C150, 67496, 734911, 82 00 2100, ACI 82002100 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 488 мм |
| Ширина ядра радіатора | 372 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Getz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 551,89 ₴





