Радіатор охолодження Peugeot 405 -92, NRF 58776. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58776
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58776 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| PEUGEOT — 405 (15B) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 64 л.с. | 1987–1992 |
| 1.6 94 л.с. | 1987–1992 |
| 1.6 75 л.с. | 1987–1988 |
| 1.6 72 л.с. | 1987–1992 |
| 1.6 88 л.с. | 1987–1992 |
| 1.6 90 л.с. | 1989–1992 |
| PEUGEOT — 405 Estate (15E) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 72 л.с. | 1988–1992 |
| 1.6 75 л.с. | 1988–1992 |
| 1.6 88 л.с. | 1988–1992 |
| 1.6 90 л.с. | 1988–1992 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58776 |
| Кросс-номери | 0108.3051, 038-017-0029, 100764, 10-25104-SX, 122.016, 1300H9, 1300K9, 1300N4, 161220N, 40002092, 80078z, 810915, CR 601 000S, DCM2731, M-021011A, PEA2092, PR 0540A3, R20198, WG1723518, WG2183803 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 460 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 405 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 23 |
| Довжина мережі [мм] | 460 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 378 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 519,14 ₴







