
Радіатор масляний Citroen C5 II/Peugeot 407/508 2.2HDi 06- (теплообмінник), NRF 31313
3 806,25 ₴
- В наявності
- Код: 31313
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор масляний Citroen C5 II/Peugeot 407/508 2.2HDi 06- (теплообмінник), NRF 31313. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
31313
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
31313 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C5 II (RC_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 HDi | 2006–н.в. |
| 2.2 HDi 170 л.с. | 2006–н.в. |
| CITROEN — C5 II Break (RE_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 HDi 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 HDi 163 л.с. | 2006–н.в. |
| PEUGEOT — 4007 (GP_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 HDi 156 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 31313 |
| Кросс-номери | 026012N, 1103P4, 1103P5, 1451593, 1492022, 31313, 350300002600, 469O0056, 6G9Q6L625AB, 6G9Q6L625AC, 90808, 91325, 9682632980, C2Z15952, CN3326, CN3326, LR004287, LR006653, RAO004AN, RAO004N, SKOC-1760055, WG1720054 |
| Стан | Новий |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Ширина ядра радіатора | 71 мм |
| Довжина ядра радіатора | 115 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Citroen, Land Rover, Peugeot, Lancia, Fiat, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | C8, 807, Freelander, Discovery Sport, XF, 4007, xf sportbrake, C-Crosser, Range Rover Evoque, C6, C5, 407, Ulysse, 508 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 806,25 ₴




