Радіатор кондиціонера Daewoo Lanos 97-, NRF 35393. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35393
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35393 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DAEWOO — LANOS (KLAT) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.5 86 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.6 16V 106 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.5 99 л.с. | 1997–1999 |
| DAEWOO — LANOS седан (KLAT) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.5 86 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.6 16V 106 л.с. | 1997–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35393 |
| Кросс-номери | 011-016-0001, 0228350, 0831.3002, 101611, 10-45042-SX, 260362, 32400, 345195, 350203960000, 512001N, 53118, 667470, 756M05, 818056, 8692000, 8880400213, 94412, 96274635, 96303204, CCS-DW-009, CND313002, CND313002, CND313002, D526O02, DCC1488, DW5012 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 540 мм |
| Ширина ядра радіатора | 365 мм |
| Глибина ядра радіатора | 17 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11.8 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 11,8 |
| Випускн.-Ø [мм] | 11,8 |
| Глибина мережі [мм] | 17 |
| Довжина мережі [мм] | 540 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 365 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 108,39 ₴








