Радіатор пічки Opel Omega B 2.0-3.0 94-03, NRF 54238. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
54238
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
54238 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — OMEGA B (25_, 26_, 27_) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 116 л.с. | 1994–1999 |
| 2.0 115 л.с. | 1994–2000 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 1994–1999 |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 1997–2000 |
| 2.2 16V 144 л.с. | 1999–2003 |
| 2.2 DTI 16V 110 л.с. | 2000–2003 |
| 2.2 DTI 16V 120 л.с. | 2000–2003 |
| 2.5 DTI 150 л.с. | 2001–2003 |
| 2.5 TD 130 л.с. | 1994–2003 |
| 2.5 V6 170 л.с. | 1994–2000 |
| 2.6 V6 180 л.с. | 2000–2003 |
| 3.0 V6 211 л.с. | 1994–2001 |
| 3.2 V6 218 л.с. | 2001–2003 |
| OPEL — OMEGA B универсал (21_, 22_, 23_) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 116 л.с. | 1994–1999 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 1994–1999 |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 1997–2000 |
| 2.2 16V 144 л.с. | 1999–2003 |
| 2.2 DTI 16V 110 л.с. | 2000–2003 |
| 2.2 DTI 16V 120 л.с. | 2000–2003 |
| 2.5 DTI 150 л.с. | 2001–2003 |
| 2.5 TD 131 л.с. | 1994–2001 |
| 2.5 V6 170 л.с. | 1994–2000 |
| 2.6 V6 180 л.с. | 2000–2003 |
| 3.0 V6 211 л.с. | 1994–2001 |
| 3.2 V6 218 л.с. | 2001–2003 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54238 |
| Кросс-номери | 037-015-0007, 0607.3014, 10-35011-SX, 159030N, 1618026, 1618026, 1618218, 1618219, 1618248, 1618248, 1760-0374, 18-0117, 207 470, 346820, 37006196, 6845680, 72655, 7765014, 812126, 90379972, 90379972, 90487635, 90487635, 9194851, 9194851, 9194857 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 237 мм |
| Ширина ядра радіатора | 156 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Omega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 42 |
| Довжина мережі [мм] | 237 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 156 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020,88 ₴





