
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) VW Passat B8 1.4-2.0D 14-, NRF 350572
6 338,13 ₴
- В наявності
- Код: 350572
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) VW Passat B8 1.4-2.0D 14-, NRF 350572. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350572
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350572 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — PASSAT (3G2) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 240 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 TSI 220 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 272 л.с. | 2018–н.в. |
| VW — PASSAT ALLTRACK (3G5, CB5) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 4motion | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 280 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 272 л.с. | 2018–н.в. |
| VW — PASSAT Variant (3G5) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 240 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 TSI 220 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 272 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350572 |
| Кросс-номери | 001-10-31710, 042048N, 0810.3112, 1770-0007, 30311859CP, 561820411C, 561820411C, 58015714, 7800318, 940864, AC 954 000S, V15-62-1056 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 592 мм |
| Ширина ядра радіатора | 462 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.7 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 13,7 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 592 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 462 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 338,13 ₴









