
Радіатор охолодження Fiat Ducato 2,3 D Multijet 11- (+AC), NRF 560023
7 951,48 ₴
- В наявності
- Код: 560023
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Fiat Ducato 2,3 D Multijet 11- (+AC), NRF 560023. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
560023
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
560023 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — DUCATO c бортовой платформой/ходовая часть (250) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 150 Multijet 2,3 D 148 л.с. | 2011–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 180 Multijet 2,3 D 177 л.с. | 2015–н.в. |
| FIAT — DUCATO автобус (250) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 150 Multijet 2,3 D 148 л.с. | 2011–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D 150 л.с. | 2015–н.в. |
| FIAT — DUCATO фургон (250) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 150 Multijet 2,3 D 148 л.с. | 2011–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 180 Multijet 2,3 D 177 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 560023 |
| Кросс-номери | 080136N, 1382425080, 17012717, 606756, CI954R001, D7F066TT |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 780 мм |
| Ширина ядра радіатора | 395 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Ducato |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 951,48 ₴




