Радіатор пічки Iveco Daily IV/V 2.3 06-, NRF 54219. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
54219
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
54219 (NRF)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54219 |
| Кросс-номери | 28 00 6104, 350218309000, 380 2172 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 220 мм |
| Ширина ядра радіатора | 200 мм |
| Глибина ядра радіатора | 33 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 461,59 ₴





