
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Kia Rio 1.4/1.6 05-11, NRF 35851
4 815,32 ₴
- В наявності
- Код: 35851
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Kia Rio 1.4/1.6 05-11, NRF 35851. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35851
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35851 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| KIA — RIO II (JB) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 97 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 CVVT 112 л.с. | 2005–н.в. |
| KIA — RIO II седан (JB) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 97 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 16V 112 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35851 |
| Кросс-номери | 0228836, 024-016-0008, 024-016-0009, 0833.3039, 104910, 260769, 345235, 350203961000, 43280, 448C0246, 512045N, 667293, 765M24, 7800507, 814349, 83005081, 8654110, 94814, 976061G000, A53-62-0006, AC 433 000P, AC 433 000S, BSG 40-525-030, C12351 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 595 мм |
| Ширина ядра радіатора | 360 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8.5 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Rio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 13 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8,5 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 595 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 360 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 815,32 ₴










