
Радіатор охолодження Audi A6 2.7/3.0TDI quattro 05-11, NRF 53023
7 155,67 ₴
- В наявності
- Код: 53023
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Audi A6 2.7/3.0TDI quattro 05-11, NRF 53023. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53023
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53023 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A6 (4F2, C6) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 TDI 180 л.с. | 2004–2008 |
| 2.7 TDI 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.7 TDI quattro 180 л.с. | 2004–2008 |
| 2.7 TDI quattro 163 л.с. | 2005–2011 |
| 2.7 TDI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 TDI quattro 225 л.с. | 2004–2006 |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2004–2011 |
| 3.0 TDI quattro 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2008–2011 |
| AUDI — A6 Allroad (4FH, C6) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 TDI quattro 180 л.с. | 2006–2008 |
| 2.7 TDI quattro 163 л.с. | 2006–2011 |
| 2.7 TDI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 TDI quattro 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2006–2011 |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2008–2011 |
| AUDI — A6 Avant (4F5, C6) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 TDI 180 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI 163 л.с. | 2005–2011 |
| 2.7 TDI 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.7 TDI quattro 180 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI quattro 163 л.с. | 2005–2011 |
| 2.7 TDI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 TDI quattro 225 л.с. | 2005–2006 |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2005–2011 |
| 3.0 TDI quattro 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2008–2011 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53023 |
| Кросс-номери | 003-017-0037-B, 0110.3153, 03002236, 037-017-0092, 102.138, 102.138/A, 10-25507-SX, 104030, 1550545, 1740-0028, 367800, 470R0436, 480053N, 4F0121251AG, 4F0121251F, 4F0121251P, 60233A, 735032, 7700064, 80328, AC259143, AD034R007, AI2236, CR 842 000S |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 678 мм |
| Ширина ядра радіатора | 438 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 155,67 ₴




