Радіатор охолодження Mazda CX-5 2.2D 12-17, NRF 58417. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58417
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58417 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — CX-5 (KE, GH) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD 175 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58417 |
| Кросс-номери | 107349, 110082N, 117.093, 27002274, 68533, DRM44041, MZ2274, MZ702R003, R13776, SH0215200A, SH0215200B, WG1723368 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 726 мм |
| Ширина ядра радіатора | 425 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 726 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 425 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 528,82 ₴






