
Радіатор масляний VW Caddy III/IV/Passat 05-14/Skoda Octavia 1.2-2.0/1.6-2.0 TDI 04-13, NRF 31188
1 790,83 ₴
- В наявності
- Код: 31188
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор масляний VW Caddy III/IV/Passat 05-14/Skoda Octavia 1.2-2.0/1.6-2.0 TDI 04-13
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 31188 |
| Кросс-номери | 001-10-17794, 001-10-17941, 02E409061B, 02E409061B, 02E409061B, 02E409061B, 046014N, 0710.4013, 114 748, 30 93 8787, 344415, 38787, 430M05A, 469O0040, 58013701, 90653, BSG 90-506-016, CCL-VW-034, CLC 202 000S, CO9603, RAO017DPSN, RAO017N, SKOC-1760039 |
| Стан | Новий |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 46 мм |
| Ширина ядра радіатора | 75 мм |
| Довжина ядра радіатора | 190 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Sharan, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Toledo, Touran, A3, TT, Golf, Alhambra, Altea, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 46 |
| Довжина мережі [мм] | 190 |
| Кількість ребер | 11 |
| Тип системи охолодження | з водяним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 75 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 790,83 ₴





