Радіатор охолодження Opel Zafira 05-, NRF 53082. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53082
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53082 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ZAFIRA B (A05) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 241 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — ZAFIRA B Van (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53082 |
| Кросс-номери | 0107.3117, 020M62, 037-017-0088-B, 042-017-0060-B, 10-25405-SX, 105134, 121.145, 121.145/A, 1300275, 1300275, 13171432, 13171432, 150024N, 1551541, 1740-3306, 363265, 37002460, 55338, 55340, 630705, 63115A, 725-0046, AC561863, CR 1857 000P, CR 1857 000S |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 439 мм |
| Глибина ядра радіатора | 28 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 28 |
| Довжина мережі [мм] | 600 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 439 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 659,08 ₴




