
Радіатор охолодження Toyota Avensis/Corolla 2.0/2.2D 05-09, NRF 53768
6 869,63 ₴
- В наявності
- Код: 53768
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Toyota Avensis/Corolla 2.0/2.2D 05-09, NRF 53768. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53768
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53768 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — AVENSIS (T25_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2005–2008 |
| 2.2 D-CAT 177 л.с. | 2005–2008 |
| TOYOTA — AVENSIS Combi (T25) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2005–2008 |
| 2.2 D-CAT 177 л.с. | 2005–2008 |
| TOYOTA — AVENSIS седан (T25) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2005–2008 |
| 2.2 D-CAT 177 л.с. | 2005–2008 |
| TOYOTA — COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D-4D 136 л.с. | 2005–2009 |
| 2.2 D-4D 177 л.с. | 2005–2009 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53768 |
| Кросс-номери | 0115.3142, 104427, 164000R010, 164000R020, 210000N, 53002398, 64666A, 735573, 8662404, CR 1081 000S, DCM3285, DRM50073, M-0281080, R12836, TO2398, WG1722587, WG1919861, WG2182291 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 625 мм |
| Ширина ядра радіатора | 402 мм |
| Глибина ядра радіатора | 36 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 36 |
| Довжина мережі [мм] | 625 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 402 |
| для оригінального номера | 164000R020 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 869,63 ₴








