
Радіатор охолодження Citroen Xsara 2.0HDi 01-05/Peugeot 206 1.4-2.0/1.4/2.0HDi 00-13, NRF 58299
2 701,42 ₴
- В наявності
- Код: 58299
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Citroen Xsara 2.0HDi 01-05/Peugeot 206 1.4-2.0/1.4/2.0HDi 00-13, NRF 58299. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58299
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58299 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — XSARA (N1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 109 109 л.с. | 2001–2005 |
| CITROEN — XSARA Break (N2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 109 109 л.с. | 2001–2005 |
| CITROEN — XSARA купе (N0) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 109 109 л.с. | 2001–2005 |
| PEUGEOT — 206 CC (2D) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 109 л.с. | 2000–н.в. |
| 2.0 S16 136 л.с. | 2000–н.в. |
| PEUGEOT — 206 SW (2E/K) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 16V 109 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 16V 136 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 HDi 90 л.с. | 2002–н.в. |
| PEUGEOT — 206 Van (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2001–2009 |
| 1.9 D 69 л.с. | 1999–2007 |
| PEUGEOT — 206 Наклонная задняя часть (2A/C) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi eco 70 68 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.4 i 75 л.с. | 1998–н.в. |
| 1.6 16V 107 л.с. | 2001–2009 |
| 1.6 16V 109 л.с. | 2000–н.в. |
| 2.0 HDI 90 90 л.с. | 1999–н.в. |
| 2.0 S16 136 л.с. | 1999–н.в. |
| PEUGEOT — 206 седан (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi eco 70 68 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V 109 л.с. | 2007–н.в. |
| PEUGEOT — 206+ (T3E) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi eco 70 68 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58299 |
| Кросс-номери | 0103.3062, 0103.9062, 0108.3071, 027-60-01881, 060057N, 103997, 106.170, 106.170/A, 1330G0, 1330G0, 213099, 216699, 219800, 224700, 470R0616, 63502, 63502A, 701190, 726-0009, 726-0016, 726-0016-R, 732904, 7705037, 80003b, 80003z, CR 515 000S, DRM21034 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 563 мм |
| Ширина ядра радіатора | 379 мм |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xsara, 206 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 18 |
| Довжина мережі [мм] | 563 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 379 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 701,42 ₴










