
Радіатор кондиціонера Opel Movano/Renault Master III 2.3 CDTI/dCi 10-, NRF 35972
4 247,94 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35972
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Opel Movano/Renault Master III 2.3 CDTI/dCi 10-, NRF 35972. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35972
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35972 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — MOVANO B c бортовой платформой/ходовая часть (X62) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 CDTI [RWD] 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV) 131 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV) 170 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV) 179 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV) 131 л.с. | 2016–н.в. |
| OPEL — MOVANO B Фургон (X62) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 CDTI [RWD] 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD (FV) 131 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD (FV) 170 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD (FV) 179 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.3 CDTI RWD (FV) 131 л.с. | 2016–н.в. |
| OPEL — MOVANO B автобус (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 CDTI | 2015–н.в. |
| 2.3 CDTI 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 CDTI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI 163 л.с. | 2014–н.в. |
| RENAULT — MASTER III c бортовой платформой/ходовая часть (EV, HV, UV) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] (HV0C, HV0D, UV0C, UV0D, UV0H, UV0J) 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] (UV0C, UV0D, HV0C, HV0D) 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] (UV0F, UV0E) 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi 130 FWD (EV0Y, HV0Y, UV0M, UV0Y, UV03) 130 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.3 dCi 130 RWD (HV01, HV10, HV11, HV12, UV01, UV1 130 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — MASTER III автобус (JV) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 100 FWD (JV0A, JV0B) 101 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 125 FWD (JV0C, JV0D, JV0H) 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 150 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.3 dCi 170 FWD | 2015–н.в. |
| 2.3 dCi 180 FWD (JV04) 179 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.3 dCi FWD (JV0F, JV0H) 146 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35972 |
| Кросс-номери | 0224011, 042-016-0043, 0809.3072, 105714, 110531, 1770-0376, 182048N, 182641, 2765000Q1A, 2765000Q2L, 30311622CP, 342560, 350203787000, 43005475, 43457, 4419449, 4419449, 448C0137, 6.73156, 667157, 7800054, 80142b, 814179, 8188700, 8660003623 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 745 мм |
| Ширина ядра радіатора | 350 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,1 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 745 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 350 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 247,94 ₴






