
Радіатор охолодження Audi A4/A6/VW Passat 2.5TDI 00-05 (Економ-клас), NRF 519504A
3 873,52 ₴
- В наявності
- Код: 519504A
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Audi A4/A6/VW Passat 2.5TDI 00-05 (Економ-клас), NRF 519504A. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
519504A
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
519504A (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8D2, B5) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 165 л.с. | 1997–2000 |
| 2.4 163 л.с. | 1997–2000 |
| 2.4 quattro 165 л.с. | 1997–2000 |
| 2.4 quattro 163 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.6 139 л.с. | 1996–1997 |
| 2.6 150 л.с. | 1995–2000 |
| 2.6 quattro 150 л.с. | 1995–2000 |
| 2.8 190 л.с. | 1999–2000 |
| 2.8 174 л.с. | 1995–1997 |
| 2.8 193 л.с. | 1996–2000 |
| 2.8 quattro 190 л.с. | 1999–2000 |
| 2.8 quattro 174 л.с. | 1995–1997 |
| 2.8 quattro 193 л.с. | 1996–2001 |
| AUDI — A4 Avant (8D5, B5) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 165 л.с. | 1997–2001 |
| 2.4 163 л.с. | 1997–2001 |
| 2.4 quattro 165 л.с. | 1997–2001 |
| 2.4 quattro 163 л.с. | 1997–2001 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2001 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2001 |
| 2.6 150 л.с. | 1996–2001 |
| 2.6 quattro 150 л.с. | 1996–2001 |
| 2.8 193 л.с. | 1996–2001 |
| 2.8 quattro 193 л.с. | 1996–2001 |
| AUDI — A6 (4A, C4) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 193 л.с. | 1995–1997 |
| AUDI — A6 (4B2, C5) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 156 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 163 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 165 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 170 л.с. | 2001–2005 |
| 2.4 quattro 163 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 quattro 165 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 quattro 156 л.с. | 1998–1999 |
| 2.4 quattro 170 л.с. | 2001–2005 |
| 2.8 193 л.с. | 1997–2005 |
| 2.8 180 л.с. | 1997–2000 |
| 2.8 quattro 193 л.с. | 1997–2005 |
| 2.8 quattro 190 л.с. | 1999–2001 |
| AUDI — A6 Avant (4A, C4) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 193 л.с. | 1995–1997 |
| AUDI — A6 Avant (4B5, C5) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 156 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 163 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 165 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 170 л.с. | 2001–2005 |
| 2.4 quattro 163 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 quattro 165 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 quattro 156 л.с. | 1998–2001 |
| 2.4 quattro 170 л.с. | 2001–2005 |
| 2.8 180 л.с. | 1997–2000 |
| 2.8 193 л.с. | 1997–2005 |
| 2.8 quattro 190 л.с. | 1998–2001 |
| 2.8 quattro 193 л.с. | 1997–2005 |
| SKODA — SUPERB (3U4) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2003 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2003–2008 |
| 2.8 V6 190 л.с. | 2002–2008 |
| 2.8 V6 193 л.с. | 2001–2008 |
| VW — PASSAT (3B2) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.5 TDI Syncro/4motion 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.8 V6 193 л.с. | 1996–2000 |
| 2.8 V6 180 л.с. | 1997–1999 |
| 2.8 V6 190 л.с. | 1999–2000 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 519504A |
| Кросс-номери | 003-017-0023, 0110.3005, 03002125, 053-017-0052, 102.056, 102.056/A, 10-25139-SX, 112 294, 348310, 358975, 480011N, 4B0121251AF, 4B0121251R, 519504, 60228A, 60495, 60498, 702-0008, 702-0008-R, 731757, 7705118, 8D0121251B, 8D0121251B, 8D0121251B |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 632 мм |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, Superb, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 34 |
| Довжина мережі [мм] | 632 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 415 |
| для оригінального номера | 8D0121251B |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 873,52 ₴







