
Радіатор охолодження Hyundai Tucson/Kia Sportage 2.0 04- (МКПП/+AC), NRF 53192
5 362,52 ₴
- В наявності
- Код: 53192
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Hyundai Tucson/Kia Sportage 2.0 04- (МКПП/+AC), NRF 53192. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53192
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53192 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — TUCSON (JM) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 LPG 141 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 141 л.с. | 2004–2010 |
| KIA — SPORTAGE (JE_, KM_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 16V 141 л.с. | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53192 |
| Кросс-номери | 0128.3136, 105534, 253100Z150, 253102E150, 253102E170, 346235, 560068N, 675003, AC230053, CR 1862 000P, D70531TT, DCM3716, HY2210, HY2275, PR 1802A1, R12181-1, WG1722125 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 448 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | MT/AC+ |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 640 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 448 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 362,52 ₴









