
Радіатор охолодження Nissan Primera 1.6i 90-98, NRF 503497
3 511,46 ₴
- В наявності
- Код: 503497
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Nissan Primera 1.6i 90-98
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 503497 |
| Кросс-номери | 0121.2008, 019N08, 019N10, 035-017-0019, 070940N, 100629, 10-25045-SX, 120.007, 120.007/A, 13002094, 13002096, 1740-0250, 214100M403, 214100M407, 2141053J00, 2141064J00, 2141081N00, 629731, 724-1012, 731090, CR 435 000S, DCM1787, DCM1788, DN2135 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 647 мм |
| Ширина ядра радіатора | 340 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | 100NX, Almera, Primera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 647 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 340 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 511,46 ₴





