Радіатор кондиціонера Audi A6 2.0-5.2 04-11, NRF 35605. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35605
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35605 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A6 (4F2, C6) (30) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2004–2011 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2008–2011 |
| 2.0 TFSI 170 л.с. | 2005–2011 |
| 2.4 177 л.с. | 2004–2008 |
| 2.4 quattro 177 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI 180 л.с. | 2004–2008 |
| 2.7 TDI 163 л.с. | 2004–2011 |
| 2.7 TDI 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.7 TDI quattro 180 л.с. | 2004–2008 |
| 2.7 TDI quattro 163 л.с. | 2005–2011 |
| 2.7 TDI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI 210 л.с. | 2006–2008 |
| 2.8 FSI 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI 220 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI quattro 210 л.с. | 2007–2008 |
| 2.8 FSI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI quattro 220 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 quattro 218 л.с. | 2004–2006 |
| 3.0 TDI quattro 225 л.с. | 2004–2006 |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2004–2011 |
| 3.0 TDI quattro 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2008–2011 |
| 3.2 FSI 255 л.с. | 2004–2009 |
| 3.2 FSI 265 л.с. | 2009–2011 |
| 3.2 FSI quattro 255 л.с. | 2004–2008 |
| 3.2 FSI quattro 249 л.с. | 2006–2008 |
| 4.2 FSI quattro 350 л.с. | 2006–2011 |
| 4.2 quattro 335 л.с. | 2004–2006 |
| S6 435 л.с. | 2006–2011 |
| AUDI — A6 Avant (4F5, C6) (30) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2005–2011 |
| 2.0 TDI 121 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2008–2011 |
| 2.0 TFSI 170 л.с. | 2005–2011 |
| 2.4 177 л.с. | 2005–2008 |
| 2.4 quattro 177 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI 180 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI 163 л.с. | 2005–2011 |
| 2.7 TDI 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.7 TDI quattro 180 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI quattro 163 л.с. | 2005–2011 |
| 2.7 TDI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI 210 л.с. | 2006–2008 |
| 2.8 FSI 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI 220 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI quattro 210 л.с. | 2007–2008 |
| 2.8 FSI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI quattro 220 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 218 л.с. | 2005–2006 |
| 3.0 quattro 218 л.с. | 2005–2006 |
| 3.0 TDI quattro 225 л.с. | 2005–2006 |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2005–2011 |
| 3.0 TDI quattro 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2008–2011 |
| 3.2 FSI 255 л.с. | 2005–2008 |
| 3.2 FSI quattro 255 л.с. | 2005–2008 |
| 4.2 FSI quattro 350 л.с. | 2006–2011 |
| 4.2 quattro 335 л.с. | 2005–2006 |
| S6 435 л.с. | 2006–2011 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35605 |
| Кросс-номери | 002-60-02290, 0220008, 03005237, 053-016-0026, 0810.3041, 104007, 10-45219-SX, 1680001380, 260498, 260743, 375300, 43252, 448C0143, 482301N, 4F0260401E, 4F0260403D, 4F0260403E, 4F0260403L, 4F0260403M, 4F0260403P, 4F0260403Q, 5061-9801, 667086, 701M25 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 385 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 15.4 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 18 |
| Випускн.-Ø [мм] | 15,4 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 600 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Розмір різі | M10x1,25 |
| Ширина мережі [мм] | 385 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 625,02 ₴






