
Радіатор пічки Renault Clio II/Kangoo 1.1-3.0 98-, NRF 53382
969,97 ₴
- Готово до відправки
- Код: 53382
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор пічки Renault Clio II/Kangoo 1.1-3.0 98-, NRF 53382. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53382
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53382 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) (25) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 54 л.с. | 2000–2001 |
| 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A...) 58 л.с. | 1998–н.в. |
| 1.2 (BB0A, CB0A) 60 л.с. | 1999–2001 |
| 1.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, CB05...) 75 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.2 LPG 58 л.с. | 1998–2009 |
| 1.4 (B/CB0C) 75 л.с. | 1998–2005 |
| 1.4 16V (B/CB0L) 95 л.с. | 1999–2004 |
| 1.4 16V (B/CB0P) 98 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.5 dCi 57 л.с. | 2001–2006 |
| 1.5 dCi 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi (B/C2J) 68 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi (B/CB03) 80 л.с. | 2001–2003 |
| 1.5 dCi (B/CB07) 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.5 dCi (B/CB08) 82 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.5 dCi (B/CB3M) 64 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (B/CB3N) 84 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 (B/CB0D) 90 л.с. | 1998–2005 |
| 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL...) 107 л.с. | 1998–н.в. |
| 1.9 D (B/CB0E) 64 л.с. | 1998–2005 |
| 1.9 D (B/CB0J) 65 л.с. | 2000–2001 |
| 1.9 dTi (B/CB0U) 80 л.с. | 1999–2005 |
| 2.0 16V Sport 179 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 16V Sport (CB0M) 169 л.с. | 2000–н.в. |
| 3.0 V6 Sport (CB1A) 226 л.с. | 2000–2002 |
| 3.0 V6 Sport (CB1H, CB1U, CB2S) 254 л.с. | 2002–н.в. |
| RENAULT — CLIO II фургон (SB0/1/2_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 (SB0A, SB0F, SB1K, SB2D) 58 л.с. | 1998–н.в. |
| 1.2 (SB0A, SB0F, SB10) 60 л.с. | 1999–2003 |
| 1.5 dCi 80 л.с. | 2001–2004 |
| 1.5 dCi 82 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi (SB07) 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 D (SB0E) 64 л.с. | 1998–н.в. |
| 1.6 (SB0H) 107 л.с. | 2003–н.в. |
| RENAULT — SYMBOL I (LB0/1/2_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V 75 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.4 (LB17) 98 л.с. | 2000–2009 |
| 1.4 16V 98 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.5 dCi 82 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.5 dCi 65 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.5 dCi 68 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi 64 л.с. | 2005–н.в. |
| RENAULT — SYMBOL II (LU1/2_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2008–2014 |
| 1.5 dCi 65 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 64 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V (LU1A, LU1B, LU1D, LU2M) 107 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53382 |
| Кросс-номери | 042-015-0003, 0609.3009, 10-35043-SX, 189200N, 252100, 32200, 350218404000, 43006228, 467H0021, 669521, 700 750, 73374, 7701044790, 7701045552, 80052z, 812169, 93676, 9915065, AC518820, AH 73 000S, DCM1210, DR73374, M-2230520, MK-5019, PR 0540N7 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 234 мм |
| Ширина ядра радіатора | 157 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 42 |
| Довжина мережі [мм] | 234 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 157 |
| обмеження виробника | BEHR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 969,97 ₴



