Радіатор кондиціонера Kia Soul 14-18, NRF 350537. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350537
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350537 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| KIA — SOUL II (PS) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 128 126 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350537 |
| Кросс-номери | 350537, 97606B2200 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 515 мм |
| Ширина ядра радіатора | 390 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Soul |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 323,75 ₴






