
Радіатор кондиціонера Audi A4/Q5 1.8TFSI-3.0TDI 07-, NRF 35916
4 418,21 ₴
- В наявності
- Код: 35916
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Audi A4/Q5 1.8TFSI-3.0TDI 07-, NRF 35916. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35916
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35916 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8K2, B8) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 TFSI 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 TFSI 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 TFSI quattro 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2008–н.в. |
| AUDI — A5 Sportback (8TA) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 TFSI 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2009–2017 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2009–2017 |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.7 TDI 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 TDI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 272 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.2 FSI quattro 265 л.с. | 2009–н.в. |
| S5 quattro 333 л.с. | 2010–н.в. |
| AUDI — A5 кабрио (8F7) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 TFSI 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.7 TDI 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 TDI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 272 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.2 FSI 265 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.2 FSI quattro 265 л.с. | 2009–н.в. |
| S5 quattro 333 л.с. | 2009–н.в. |
| AUDI — Q5 (8R) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 143 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI hybrid quattro 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.2 FSI quattro 270 л.с. | 2008–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35916 |
| Кросс-номери | 002-60-16005, 003-016-0021, 003-016-0023, 003-016-0034, 003-016-034, 0220127, 03005297, 0810.3046, 10-45181-SX, 105257, 1770-0520, 188537, 260509, 30311646CP, 375800, 43349, 448C0123, 482018N, 667048, 7800205, 814419, 8880400450, 8K0260401AA |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 630 мм |
| Ширина ядра радіатора | 340 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 15.4 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5, A4, A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 18 |
| Випускн.-Ø [мм] | 15,4 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 630 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Розмір різі | M10x1,25 |
| Ширина мережі [мм] | 340 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 418,21 ₴









