
Радіатор охолодження Toyota Aygo/Citroen C1/Peugeot 107/108 1.0 05-, NRF 53459
2 675,99 ₴
- В наявності
- Код: 53459
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Toyota Aygo/Citroen C1/Peugeot 107/108 1.0 05-, NRF 53459. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53459
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53459 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C1 (PM_, PN_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 68 л.с. | 2005–н.в. |
| CITROEN — C1 II (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 VTi 68 69 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.0 VTi 72 72 л.с. | 2018–н.в. |
| PEUGEOT — 107 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 68 л.с. | 2005–н.в. |
| PEUGEOT — 108 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 VTi 69 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.0 VTi 72 72 л.с. | 2018–н.в. |
| TOYOTA — AYGO (PAB4_, KGB4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 69 л.с. | 2014–н.в. |
| TOYOTA — AYGO (WNB1_, KGB1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 (KGB10) 68 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53459 |
| Кросс-номери | 009-017-0056-B, 0103.3068, 038-017-0032, 10-26358-SX, 103683, 106.168, 106.168/A, 1330P4, 1330P4, 1330P5, 1330P5, 1330T4, 1330T4, 1333C9, 1333C9, 160094N, 164000Q010, 164000Q020, 1691074680, 1691347380, 1740-0426, 350213151500, 364400, 53002360 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 375 мм |
| Ширина ядра радіатора | 328 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota |
| Сумісність з моделлю | 108, C1, 107 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 375 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 328 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 675,99 ₴







