
Радіатор охолодження Ford Focus III 1.5EcoBoost/2.0TDCi 14-, NRF 59230
4 673,97 ₴
- В наявності
- Код: 59230
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Ford Focus III 1.5EcoBoost/2.0TDCi 14-, NRF 59230. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
59230
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
59230 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — C-MAX II (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 182 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDCi 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi 170 л.с. | 2015–н.в. |
| FORD — C-MAX II Van (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost 150 л.с. | 2015–2019 |
| 1.5 EcoBoost 182 л.с. | 2015–2019 |
| FORD — ESCAPE II (DM2) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost 4x4 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 4x4 176 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBoost | 2016–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 4x4 182 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 180 л.с. | 2014–н.в. |
| FORD — FOCUS III (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 182 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 185 л.с. | 2014–н.в. |
| FORD — FOCUS III Turnier (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 182 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 185 л.с. | 2014–н.в. |
| FORD — FOCUS III седан (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 182 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 150 л.с. | 2014–н.в. |
| FORD — GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 182 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDCi 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi 170 л.с. | 2015–н.в. |
| FORD — GRAND C-MAX Van (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost 150 л.с. | 2015–2019 |
| FORD — KUGA II VAN (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost 4x4 182 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 59230 |
| Кросс-номери | 0105.3126, 017-017-0060, 090146N, 110.177, 110.177/A, 18002643, 1857556, 1920192, 2237092, 2439725, 3161-1038, 350213155300, 354265, 606215, 7705071, CR 2649 000S, D7G043TT, EJ738005AF, EJ738005AG, EJ738005AH, EJ738005CA, EJ7Z8005A, FD2643, FD719R003 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 672 мм |
| Ширина ядра радіатора | 470 мм |
| Глибина ядра радіатора | 24 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | C-Max, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 24 |
| Довжина мережі [мм] | 672 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 470 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 673,97 ₴








