
Радіатор масляний Fiat Doblo 1.3JTD 04- (теплообмінник), NRF 31204
1 473,42 ₴
- В наявності
- Код: 31204
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор масляний Fiat Doblo 1.3JTD 04- (теплообмінник), NRF 31204. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
31204
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
31204 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — 500 (312) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.3 D Multijet 95 л.с. | 2009–н.в. |
| FIAT — 500 C (312) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2009–н.в. |
| FIAT — DOBLO (119) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 JTD 16V 70 л.с. | 2004–2005 |
| FIAT — DOBLO Cargo (223) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2005–2010 |
| 1.3 JTD 16V 70 л.с. | 2004–2006 |
| FIAT — FIORINO вэн (225_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 JTD Multijet (225BXB1A, 225BXB11) 75 л.с. | 2007–н.в. |
| FIAT — FIORINO фургон/универсал (225) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2007–н.в. |
| FIAT — IDEA (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 JTD 70 л.с. | 2004–н.в. |
| FIAT — PANDA (169) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 70 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.3 D Multijet 4x4 70 л.с. | 2004–н.в. |
| FIAT — PANDA Van (169) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.3 D Multijet 4x4 70 л.с. | 2004–н.в. |
| FIAT — PUNTO (188) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 JTD 16V 70 л.с. | 2003–н.в. |
| FIAT — PUNTO (199) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 D Multijet 69 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.3 D Multijet 84 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2012–н.в. |
| FIAT — PUNTO EVO (199) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 69 л.с. | 2008–2012 |
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2009–2012 |
| FIAT — QUBO (225) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet | 2015–н.в. |
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2008–н.в. |
| LANCIA — MUSA (350) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 70 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.3 D Multijet 95 л.с. | 2009–н.в. |
| LANCIA — YPSILON (843) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2006–2011 |
| 1.3 JTD 70 л.с. | 2003–2011 |
| OPEL — AGILA (B) (H08) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 75 л.с. | 2008–н.в. |
| OPEL — COMBO Tour (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 16V 69 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.3 CDTI 16V 75 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — COMBO фургон/универсал (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 16V 69 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 CDTI 16V 75 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — CORSA C (F08, F68) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 70 л.с. | 2003–2009 |
| OPEL — CORSA C фургон (F08, W5L) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 16V 69 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — CORSA D (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 75 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — CORSA D Van (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 75 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — MERIVA (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 75 л.с. | 2003–2010 |
| 1.3 CDTI 69 л.с. | 2005–2010 |
| OPEL — TIGRA TwinTop (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 69 л.с. | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 31204 |
| Кросс-номери | 011142, 05731, 0704.4001, 10595, 135015, 14-0030, 156004N, 17013702, 1745-0005, 344645, 350300000800, 354141, 414150, 420M51A, 469O0010, 55193743, 55193743, 55197216, 55197216, 55210712, 55210712, 55210712, 55210712, 55210717, 55210717, 55238294 |
| Стан | Новий |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 24 мм |
| Ширина ядра радіатора | 70 мм |
| Довжина ядра радіатора | 114 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Opel, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 500 C, Tigra, Corsa, Grande Punto, 500, Combo, Punto, Fiorino, Ypsilon, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 24 |
| Довжина мережі [мм] | 114 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з ущільненнями |
| Кількість ребер | 5 |
| Тип системи охолодження | з водяним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 473,42 ₴



