
Радіатор охолодження Mazda 3 1.6 MZR 08-14 (АКПП), NRF 59068
3 784,29 ₴
- В наявності
- Код: 59068
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Mazda 3 1.6 MZR 08-14 (АКПП), NRF 59068. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
59068
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
59068 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 3 (BL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 MZR 105 л.с. | 2009–н.в. |
| MAZDA — 3 седан (BL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 MZR 105 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 59068 |
| Кросс-номери | 27002254, 68522, CR 1886 000S |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 672 мм |
| Ширина ядра радіатора | 376 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 784,29 ₴




