
Радіатор охолодження Toyota Corolla 1.4-1.8 01-, NRF 53373
3 713,29 ₴
- В наявності
- Код: 53373
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Toyota Corolla 1.4-1.8 01-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53373 |
| Кросс-номери | 1640021130, 1640021140, 53002289, 64631A, 731499, 734199, CR1526000S, D72023TT |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 348 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 713,29 ₴




