
Радіатор масляний MB E-class (W210) 95-10, NRF 31181
3 416,87 ₴
- Готово до відправки
- Код: 31181
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор масляний MB E-class (W210) 95-10, NRF 31181. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
31181
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
31181 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS (W202) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 250 Turbo-D (202.128) 150 л.с. | 1995–2000 |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS Break (S202) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 250 T Turbo-D (202.188) 150 л.с. | 1996–2001 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W210) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 250 Turbo-D (210.015) 150 л.с. | 1997–1999 |
| E 290 Turbo-D (210.017) 129 л.с. | 1996–1999 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS Break (S210) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 250 T Turbo-D (210.215) 150 л.с. | 1997–1999 |
| E 290 T Turbo-D (210.217) 129 л.с. | 1996–1999 |
| MERCEDES-BENZ — VARIO c бортовой платформой/ходовая часть (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 512 D (667.321, 667.322, 667.323) 122 л.с. | 1996–н.в. |
| 612 D (668.321, 668.322, 668.323) 122 л.с. | 1996–н.в. |
| 812 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324) 122 л.с. | 1996–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VARIO автобус (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| O 812 (670.373, 670.674) 122 л.с. | 1996–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VARIO самосвал (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 612 D (668.331, 668.332) 122 л.с. | 1996–н.в. |
| 812 D (670.331, 670.332) 122 л.с. | 1996–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VARIO фургон/универсал (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 512 D (667.351, 667.352, 667.353) 122 л.с. | 1996–н.в. |
| 612 D (668.351, 668.352, 668.353) 122 л.с. | 1996–н.в. |
| 812 D (670.351, 670.352, 670.353) 122 л.с. | 1996–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 31181 |
| Кросс-номери | 02.18.062, 0706.4003, 126420N, 135081, 1745-0058, 30003477, 353250, 354106, 469O0034, 590022, 590022, 6051800065, 7730003, 8095022, 818.011, 90582, 95022, A6051800065, BSG 60-506-004, CLC 36 000P, COC76011AS, DCO1039, MS3477, O10194, RAO081N |
| Стан | Новий |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 72 мм |
| Ширина ядра радіатора | 164 мм |
| Довжина ядра радіатора | 98 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, Vario |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 72 |
| Довжина мережі [мм] | 98 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Тип системи охолодження | з водяним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 164 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 416,87 ₴






