Радіатор пічки Iveco Daily III 2.8 99-, NRF 54217. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
54217
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
54217 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| IVECO — DAILY III c бортовой платформой/ходовая часть (29) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 29 L 10 (ALJAV1A1, ALJA41AA, ALJA41A1, AHJA64A1...) 95 л.с. | 2002–н.в. |
| 29 L 11 105 л.с. | 1999–н.в. |
| 29 L 13 125 л.с. | 2001–н.в. |
| 29 L 9 84 л.с. | 1999–н.в. |
| 29 L 9 90 л.с. | 2001–2006 |
| 35 C 10 V , 35 S 10 V (AMJA11A1, AMJA14A1, AMJA64A1...) 95 л.с. | 2002–н.в. |
| 35 C 12 , 35 S 12 (AEKA14A1, AEKA14AA, AEKA64A1...) 116 л.с. | 2002–н.в. |
| 35 C 14 136 л.с. | 2004–2006 |
| 35 C 14, 35 S 14 136 л.с. | 2005–2006 |
| 35 C 15 146 л.с. | 2001–н.в. |
| 35 C 17, 35 S 17 166 л.с. | 2005–2006 |
| 35 C 9, 35 S 9 90 л.с. | 2001–2006 |
| 35 S 11,35 C 11 (A2FC13AA, A6FBU4AB, A2NB14A1, A2ND13A1...) 106 л.с. | 1999–н.в. |
| 35 S 13,35 C 13 125 л.с. | 1999–н.в. |
| 35 S 9,35 C 9 84 л.с. | 1999–н.в. |
| 40 C 13 125 л.с. | 1999–2006 |
| 40 C 14 136 л.с. | 2004–2006 |
| 40 C 15 146 л.с. | 2001–2006 |
| 40 C 17, 40 S 17 166 л.с. | 2005–2006 |
| 50 C 11 106 л.с. | 1999–н.в. |
| 50 C 11 Natural Power (CNG) 106 л.с. | 1999–2006 |
| 50 C 13 125 л.с. | 1999–н.в. |
| 50 C 14 136 л.с. | 2004–2006 |
| 50 C 15 146 л.с. | 2001–н.в. |
| 50 C 17 166 л.с. | 2004–2006 |
| 65 C 13 140 л.с. | 1999–2006 |
| 65 C 14 136 л.с. | 2004–2006 |
| 65 C 15 146 л.с. | 2001–н.в. |
| 65 C 17 166 л.с. | 2004–2006 |
| IVECO — DAILY III автобус (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 35 S 13, 40 C 13, 50 C 13 | 1999–2006 |
| 35 S 14, 50 C 14 (ATPA9FH2) | 2004–2006 |
| IVECO — DAILY III фургон/универсал (29) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 45 C 14 136 л.с. | 1999–2006 |
| 2.8 CNG 105 л.с. | 1999–н.в. |
| 29 L 10 V (ALJA43A2, ALJA42A2, ALJA41A2) 95 л.с. | 2002–н.в. |
| 29 L 11 V 106 л.с. | 1999–н.в. |
| 29 L 12 V (ALKA41A2, ALLA52A2, ALKA42A2) 116 л.с. | 2002–н.в. |
| 29 L 13 125 л.с. | 2001–н.в. |
| 29 L 9 V 84 л.с. | 1999–н.в. |
| 29 L 9 V 90 л.с. | 2001–2006 |
| 35 C 12 V, 35 S 12 V (AGKA43A2, AGKB43A2, AGKB46A2...) 116 л.с. | 2002–н.в. |
| 35 C 14 136 л.с. | 2004–2006 |
| 35 C 14, 35 S 14 136 л.с. | 2005–2006 |
| 35 C 17, 35 S 17 166 л.с. | 2005–2006 |
| 35 S 10 (ANJA41A1, ANJA42A2, ANJA42AB, ANJA43A, ANJAV1A...) 95 л.с. | 2002–н.в. |
| 35 S 11 V,35 C 11 V 106 л.с. | 1999–н.в. |
| 35 S 13 V,35 C 13 V 125 л.с. | 1999–н.в. |
| 35 S 15 V, 35 C 15 V (A6HCV3B2, A6HBV4B2, A6HC41B2...) 146 л.с. | 2002–н.в. |
| 35 S 9 V 90 л.с. | 2001–2006 |
| 35 S 9 V,35 C 9 V 84 л.с. | 1999–н.в. |
| 40 C 13 125 л.с. | 1999–2006 |
| 40 C 14 136 л.с. | 2004–2006 |
| 40 C 15 146 л.с. | 2001–2006 |
| 40 C 17, 40 S 17 166 л.с. | 2005–2006 |
| 50 C 11 106 л.с. | 1999–н.в. |
| 50 C 13 125 л.с. | 1999–н.в. |
| 50 C 14 136 л.с. | 2004–2006 |
| 50 C 15 146 л.с. | 2001–2006 |
| 50 C 17 166 л.с. | 2004–2006 |
| 65 C 15 146 л.с. | 2001–2006 |
| 65 C 17 166 л.с. | 2004–2006 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54217 |
| Кросс-номери | 0604.3034, 1760-0098, 28006048, 28016700, 350218072000, 355285, 409006N, 42564485, 504026722, 71811, 73472, 811539, 811631, 82-05004-SX, 93775, AC565846, AH 11 000S, BRAC6722, FT55102, M-2140002, WG1919959, WG2161989, WG2179981 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 220 мм |
| Ширина ядра радіатора | 260 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 220 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з додатковими матеріалами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 260 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 381,16 ₴










