
Радіатор охолодження Peugeot 208/2008 1.2 PureTech/1.5 BlueHDI 19-, NRF 550336
4 354,16 ₴
- В наявності
- Код: 550336
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Peugeot 208/2008 1.2 PureTech/1.5 BlueHDI 19-, NRF 550336. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550336
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550336 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — CORSA F (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (68) 75 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.2 (68) 101 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.2 (68) 131 л.с. | 2019–н.в. |
| PEUGEOT — 2008 II (U_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 PureTech 100 101 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.2 PureTech 130 130 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.2 THP / PureTech 155 (USHNNS, URHNNS, UXHNJP, UR 155 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 BlueHDI 100 102 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 BlueHDI 110 (UDYHSK) 110 л.с. | 2021–н.в. |
| 1.5 BlueHDI 130 131 л.с. | 2019–н.в. |
| e-2008 136 л.с. | 2019–н.в. |
| PEUGEOT — 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 PureTech 100 101 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.2 PureTech 130 131 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.2 PureTech 75 75 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 BlueHDI 100 102 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 BlueHDI 130 131 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.6 HDI 90 (UB9HPA) 92 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550336 |
| Кросс-номери | 150156N, 1663937880, 40012703, 606859, 9825333380, 9825333380, 9827174680 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 538 мм |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | 208, Corsa |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 354,16 ₴




