
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Kia Soul 1.6 CVVT/GDI 14-18, NRF 350609
5 992,60 ₴
- В наявності
- Код: 350609
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Kia Soul 1.6 CVVT/GDI 14-18, NRF 350609. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350609
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350609 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| KIA — SOUL II (PS) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CVVT 124 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CVVT 129 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 GDI 132 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350609 |
| Кросс-номери | 562099N, 940607 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 590 мм |
| Ширина ядра радіатора | 389 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8.6 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Soul |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 992,60 ₴





