Радіатор охолодження Mazda 6 1.8-2.0 02-07, NRF 550106. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550106
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550106 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 6 (GG) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 120 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 141 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 147 л.с. | 2005–2007 |
| MAZDA — 6 Hatchback (GG) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 120 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 141 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 147 л.с. | 2005–2007 |
| MAZDA — 6 Station Wagon (GY) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 120 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 147 л.с. | 2005–2007 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550106 |
| Кросс-номери | 27002222, 68550, LFH115200B |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 728 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 011,06 ₴






