
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Citroen C-Zero 09-/Mitsubishi i-Miev 09-, NRF 350326
5 155,42 ₴
- Готово до відправки
- Код: 350326
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Citroen C-Zero 09-/Mitsubishi i-Miev 09-, NRF 350326. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350326
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350326 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C-ZERO (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C-Zero 48 л.с. | 2010–н.в. |
| C-Zero 64 л.с. | 2010–н.в. |
| C-Zero 67 л.с. | 2014–н.в. |
| MITSUBISHI — i (HA_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| i-MiEV 64 л.с. | 2009–н.в. |
| MiEV (HA4W) 48 л.с. | 2009–н.в. |
| MiEV (HA4W) 67 л.с. | 2011–н.в. |
| PEUGEOT — ION (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Electric 48 л.с. | 2010–н.в. |
| Electric 64 л.с. | 2010–н.в. |
| Electric 67 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350326 |
| Кросс-номери | 32005244, 6455HX, 7812A019, 814222, 940284 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 380 мм |
| Ширина ядра радіатора | 295 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | I, C-Zero, Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 155,42 ₴




