
Радіатор кондиціонера VW Caddy/Skoda Octavia 03-, NRF 35520
3 083,77 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35520
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера VW Caddy/Skoda Octavia 03-, NRF 35520. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35520
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35520 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8P1) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2012 |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2012 |
| 1.6 102 л.с. | 2003–2012 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2003–2007 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2012 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2012 |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–2012 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 16V quattro 140 л.с. | 2004–2012 |
| 2.0 TDI quattro 136 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2012 |
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–2013 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2004–2007 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2013 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2013 |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TDI 16V quattro 140 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2013 |
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2004–2009 |
| S3 quattro 265 л.с. | 2008–2013 |
| S3 quattro 256 л.с. | 2008–2013 |
| AUDI — TT (8J3) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2008–2014 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2008–2014 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2010–2014 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2008–2010 |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2010–2014 |
| 2.0 TTS quattro 265 л.с. | 2008–2014 |
| 2.0 TTS quattro 272 л.с. | 2008–2014 |
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2006–2010 |
| AUDI — TT Roadster (8J9) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2008–2014 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2008–2014 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2007–2010 |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2010–2014 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2008–2010 |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2010–2014 |
| 2.0 TTS quattro 265 л.с. | 2008–2014 |
| 2.0 TTS quattro 272 л.с. | 2008–2014 |
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2007–2010 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35520 |
| Кросс-номери | 002-60-00828, 0220160, 042008N, 053-016-0016, 0810.3028, 103615, 10-45023-SX, 1609634880, 1609637480, 188558, 1K0820411AC, 1K0820411AC, 1K0820411AC, 1K0820411AC, 1K0820411AD, 1K0820411AD, 1K0820411AD, 1K0820411AD, 1K0820411AH, 1K0820411AH, 1K0820411AH |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 535 мм |
| Ширина ядра радіатора | 388 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.8 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Scirocco, Leon, TT, Golf, Yeti, Eos, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,4 |
| Випускн.-Ø [мм] | 13,8 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 535 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 388 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 083,77 ₴






