
Радіатор інтеркулера Suzuki Grand Vitara 1.9DDiS 05-15, NRF 30393
6 303,79 ₴
- В наявності
- Код: 30393
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор інтеркулера Suzuki Grand Vitara 1.9DDiS 05-15, NRF 30393. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30393
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30393 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUZUKI — ESCUDO II (JT) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 DDiS 129 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30393 |
| Кросс-номери | 050-018-0001, 0714.3001, 107338, 1362067J01, 1362067J02, 327003N, 342365, 351319205180, 52004134, 52014134, 729.003, 7750089, 818662, 842M18A, 96525, AC695521, SZA4134, WG1723942 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 198 мм |
| Глибина ядра радіатора | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 50 |
| Довжина мережі [мм] | 600 |
| Ширина мережі [мм] | 198 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 303,79 ₴







