Радіатор охолодження Toyota Rav 4 2.0 06-, NRF 53589. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53589
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53589 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — ALPHARD / VELLFIRE (GGH2_, ANH2_, ATH2_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 170 л.с. | 2008–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 III (ACA3_, ACE_, ALA3_, GSA3_, ZSA3_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4WD (ACA31, ACA33) 170 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 158 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 4WD 158 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 VVT-i 4WD 152 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 VVTi 170 л.с. | 2005–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 IV (ZSA4_, ALA4_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 (ASA42) 180 л.с. | 2012–2018 |
| 2.0 VVT-i 146 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 VVT-i 4WD | 2015–н.в. |
| 2.0 VVT-i 4WD 151 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.5 VVT-i 4WD 180 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53589 |
| Кросс-номери | 0115.3165, 051-017-0033, 051-017-0033-B, 10-26325-SX, 105185, 130.273, 130.273/A, 1640028560, 164002856087, 1640028570, 1740-0409, 210159N, 3461-8518, 346220, 53002419, 64678A, 735215, 8668702, ACRM360, DCM3291, DCM3292, DRM50051, DRM50053, LRc 19160 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 670 мм |
| Ширина ядра радіатора | 402 мм |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Alphard / Vellfire, RAV4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 22 |
| Довжина мережі [мм] | 670 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 402 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 526,91 ₴








