Радіатор пічки Ford Scorpio/Sierra -94, NRF 58638. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58638
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58638 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — ESCORT Mk V (GAL) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 16V 88 л.с. | 1994–1995 |
| 1.8 TD 90 л.с. | 1993–1995 |
| 1.8 XR3i 16V 4x4 105 л.с. | 1993–1995 |
| 1.8 XR3i 16V 4x4 130 л.с. | 1993–1995 |
| FORD — ESCORT Mk VI седан (GAL) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 71 л.с. | 1993–1994 |
| 1.4 75 л.с. | 1993–1995 |
| 1.8 D 60 л.с. | 1993–1995 |
| 1.8 i 16V 105 л.с. | 1993–1995 |
| 1.8 TD 90 л.с. | 1993–1995 |
| FORD — ESCORT Mk VII (GAL, AAL, ABL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| RS Cosworth 4x4 220 л.с. | 1995–1998 |
| FORD — ESCORT Mk VII универсал (GAL, ANL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 60 л.с. | 1995–1999 |
| FORD — ESCORT V Turnier (ANL) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 1994–1995 |
| 1.6 i 16V 90 л.с. | 1992–1995 |
| 1.6 i 16V 88 л.с. | 1994–1995 |
| 1.8 i 16V 130 л.с. | 1993–1995 |
| 1.8 TD 90 л.с. | 1993–1995 |
| FORD — ESCORT V Кабриолет (ALL) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i 75 л.с. | 1993–1995 |
| 1.6 i 16V 88 л.с. | 1994–1995 |
| FORD — SCORPIO II (GFR, GGR) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 115 л.с. | 1994–1998 |
| 2.0 i 16V 136 л.с. | 1994–1998 |
| 2.3 i 16V 147 л.с. | 1996–1998 |
| 2.5 TD 115 л.с. | 1994–1998 |
| 2.5 TD 125 л.с. | 1996–1998 |
| 2.9 i 150 л.с. | 1995–1998 |
| 2.9 i 24V 207 л.с. | 1994–1998 |
| FORD — SCORPIO II Break (GNR, GGR) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 115 л.с. | 1994–1998 |
| 2.0 i 16V 136 л.с. | 1994–1998 |
| 2.3 i 16V 147 л.с. | 1996–1998 |
| 2.5 TD 115 л.с. | 1994–1998 |
| 2.5 TD 125 л.с. | 1996–1998 |
| 2.9 i 150 л.с. | 1995–1998 |
| 2.9 i 24V 207 л.с. | 1994–1998 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58638 |
| Кросс-номери | 017-015-0022, 0605.3001, 099070N, 10-35009-SX, 1041092, 1630103, 1652127, 18006098, 346760, 467H0040, 6108006, 6124694, 669566, 71761, 7232897, 812129, 83BG18B549AA, 85GG18B539CC, 85GG18B539CD, 93574, DCM1091, DR71761, FD6098, MK-5002, PR 2540N1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 250 мм |
| Ширина ядра радіатора | 140 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Scorpio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 42 |
| Довжина мережі [мм] | 250 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 140 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 054,59 ₴



