Радіатор кондиціонера Honda CR-V 2.0 01-07, NRF 35561. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35561
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35561 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — CR-V II (RD_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2002–2006 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35561 |
| Кросс-номери | 018-016-0011, 0226635, 0819.3013, 102009N, 10-45096-SX, 104755, 1770-0201, 25005201, 260724, 380400, 448C0084, 5211-9809, 7800194, 80101SCAA01, 80110S9A003, 80110S9A013, 80110SPAW01, 814225, 8528100, 8880400343, 94772, A26-62-0014, AC 678 000S, AC894711 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 670 мм |
| Ширина ядра радіатора | 347 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,1 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 670 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 347 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 413,05 ₴











