
Радіатор охолодження Honda Civic 1.6-1.8 i-DTEC/i-VTEC 11- (АКПП), NRF 550143
4 312,07 ₴
- В наявності
- Код: 550143
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Honda Civic 1.6-1.8 i-DTEC/i-VTEC 11- (АКПП), NRF 550143. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550143
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550143 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — CIVIC IX (FK) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i-DTEC 120 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.8 i-VTEC 141 л.с. | 2012–н.в. |
| HONDA — CIVIC IX седан (FB, FG) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 141 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550143 |
| Кросс-номери | 13221, 19010R1BA01, 19010R1BA02, 19010R1BA51, 19010R1BA52 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 658 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 312,07 ₴



